قوانین و مقررات

تمامی اطلاعات واردشده در وب‌سایت «استودیوی مطالعات و معمار‌ی یله» (اعم از ایمیل‌ها، شماره تلفن و موبایل‌ها و سایر موارد) به‌طور کامل نزد ما محفوظ است و به هیچ عنوان منتشر نخواهد شد. برخی از اطلاعات پایه‌ای شما مانند آدرس IP را سرویس‌های آمارگیری (ازجمله Google Webmasters و Google Analytics) جمع‌آور‌ی خواهند کرد و فقط برای افزایش رضایت کاربران از این وب‌سایت، مورد استفاده قرار می‌گیرد. ممکن است اطلاعات غیرحساس، مانند نام و نام‌خانوادگی در قسمت‌هایی از سایت، مانند قسمت نظرات، به‌صورت عمومی قابل مشاهده باشد.

تمامی حقوق مادی و معنوی و محتواهای درج‌شده در وب‌سایت yaalegroup.com ازجمله حقوق مربوط به کپی – رایت نزد «استودیوی مطالعات و معمار‌ی یله» محفوظ است. هیچ‌یک از محتواهای این وب‌سایت (اعم از مقالات، گزارش‌ها، عکس‌ها و ویدئوها و …) کپی‌بردار‌ی از سایر وب‌سایت‌ها و منابع داخلی نیست. اغلب محتوای موجود به صورت اختصاصی تولید شده‌اند؛ مگر آن دسته از محتواهایی که با بهره‌گیر‌ی از سایت‌های مرجع تولید شده و ارجاعات آن به‌تفصیل در پایان هر مقاله ذکر خواهد شد. به‌دلیل تولیدمحتوای اختصاصی، کپی‌بردار‌ی از محتوای این وب‌سایت با ذکر منبع «استودیوی مطالعات معماری یله» و همچنین کسب اجازه از مدیر وب‌سایت از طریق فرم تماس با ما بلامانع است. همچنین هرگونه استفادهٔ غیرشخصی از محتوای وب‌سایت، در صورت نداشتن اجازه و تأیید مدیر سایت، ممنوع است. در غیر این صورت، «استودیوی مطالعات و معمار‌ی یله» از درگاه‌های قانونی با متخلف برخورد خواهد کرد. از فرد یا وب‌سایت کپی‌کننده به مراجع قضایی شکایت کرده یا وب‌سایت خاطی را از لیست نتایج موتورهای جستجوگر شناخته‌شده مانند گوگل و بینگ حذف می‌کند.

«استودیوی مطالعات و معماری یله» هیچ‌گونه مسئولیتی را درمورد کارکرد ناقص وب‌سایت که می‌تواند ناشی از عوامل خارج از حوزۀ مدیریت این وب‌سایت باشد (نقص اینترنت، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت افزار‌ی و …) نمی‌پذیرد.


ارتباط «استودیوی مطالعات و معمار‌ی یله» با کاربران تنها ازطریق studioyaale@gmail.com است و با اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده‌اند (ایمیل، شماره موبایل و…) صورت می‌پذیرد.
هرگونه پیام و دعوت‌نامه با نام یا آی‌دی‌ مشابه با «استودیوی مطالعات و معمار‌ی یله» به منزلۀ سوءاستفاده از نام و اعتبار استودیو یله است و بی‌تردید مورد پیگرد و برخورد قاطع قضایی قرار خواهد گرفت.

«استودیوی مطالعات و معمار‌ی یله» به‌هیچ‌وجه اطلاعات شخصی کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد. ضمناً متعهد است با استفاده از آخرین فناوری‌ها از حریم شخصی کاربران حفاظت کند.